تیم خدمات ساختمانی آریا با بیش از 20 سال سابقه کار در تخریب و بازسازی ساختمان باقیمتی مقرون به صرفه خدمات ارایه میدهد.

ممکن است پس از گذشت چند سال از عمر هر ساختمانی، ساکنان ساختمان تصمیم به تعمیرات ساختمان و یا بازسازی ساختمان بصورت کلی یا جزئی در قسمت های مختلف می گیرند.دایره فعالیت شرکت خدمات ساختمانی میتواند بسیار متفاوت و گسترده باشد، از خدمات تاسیسات ساختمان و لوله کشی تا خدمات مربوط به بازسازی ساختمان و دکوراسیون. امروزه با ماشینی شدن زندگی و هم چنین مشکل کمبود وقت شهرنشینان ، استقبال از خدمات ساختمانی خیلی بیشتر از قبل شده است.

خدمات بنایی

خدمات بنایی که یکی از نیازهای اساسی ساختمان محسوب میشود زیرمجموعه کارهای ساختمانی میشود. بنایی همان طور که از اسمش پیدا است مربوط به ساخت و ساز و یا بازسازی ساختمان میشود. کار بنایی به دو قسمت عمده و خرده کاری بنایی تقسیم میشود. اگر بر اثر رطوبت و نم قسمتی از دیوار نم دار شود یا کاشی سرویس بهداشتی شکسته شود حتما نیاز به خدمات بنایی دارید. گچ کاری و گچ بری ، نصب کاشی و سرامیک ، دیوار کشی و … در خدمات بنایی ارائه میشوند.

تیم خدمات ساختمانی آریا،در زمینه ی خدمات ساختمانی و بازسازی ساختمان تا کنون چندین پروژه انجام داده است نسبت و با تجربه خود می تواند راه کار هایی را ارائه دهد که مطابق با اصول بازسازی باشد .

در بخش نازک کاری که در واقع همان بخش سطحی داخل و خارج سازه در بازسازی ساختمان می باشد نسبت به کاربری ساختمان از تجهیزات و وسایل مختلفی استفاده میشود. حتما تا بحال گذرتان به ساختمان های تجاری و اداری زیادی افتاده است و متوجه شده اید که ساختار داخلی و خارجی این دسته از ساختمان ها به طور کلی با یک ساختمان مسکونی متفاوت است.

 

باتیم خدمات ساختمانی آریا،شما می توانید با کیفیت‌ترین خدمات ساختمانی را از متخصصین مورد اعتماد دریافت کنید. ما با بررسی دقیق درخواست های شما، بهترین متخصصین را متناسب با درخواست شما پیشنهاد می دهیم.

تیم خدمات ساختمانی آریادر حال حاضر خدمات متعددی را در حوزه ساختمانی ارائه می‌دهد.ازجمله:تخریب،بازسازی،گچبری،گچکاری،سنگ کاری نمای ساختمان،برق کشی،لوله کشی آب و گاز،کاشی کاری وسرامیک،تیغه چینی و….